Вітаємо нового учасника UAPS – АТ «АЙБОКС БАНК» зі вступом!

АЙБОКС БАНК – це класичний універсальний банк, який надає всі види банківських послуг як фізичним так і юридичним особам будь якої форми власності, роблячи акцент на оперативному та комфортному обслуговуванні.

АЙБОКС БАНК працює на українському фінансовому ринку більше 20 років. За цей час він неодноразово був визнаний одним із найстабільніших банків України на думку багатьох рейтингових агентств та експертів банківської сфери.

Надійність, висока якість обслуговування, оперативність у роботі та взаємовигідні партнерські відносини з усіма клієнтами є основними принципами роботи Банку.

Місія банку полягає у забезпеченні клієнтів – представників малого та середнього бізнесу, приватних осіб високоякісним банківським обслуговуванням за рахунок індивідуального підходу і надання широкого спектру основних банківських продуктів та послуг за конкурентною ціною, а також сучасних  інноваційних продуктів, що сприяє зростанню ринкової вартості банку і задовольняє вимоги акціонерів.

Зокрема, в 2013 році АЙБОКС БАНК був визнаний “Самим надійним та стабільним банком року» на І Міжнародному конкурсі «Банк, якому довіряють». Крім того, журнал «Банкіръ» назвав АЙБОКС БАНК Найбільшим клієнтоорієнтованим банком 2013 року.

За 20 років свої заощадження нам довірили більше 1000 вітчизняних вкладників. Також, свій вибір на користь АЙБОКС БАНК зробили 4000 тисячі успішних компаній, з них 100 зарубіжних.

Детальну інформацію про АТ «АЙБОКС БАНК», можна дізнатись на сайті Банку: http://www.iboxbank.online/

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!