UAPS включено до Робочої групи 3-ї Української сторони Платформи громадянського суспільства «Україна – ЄС»

28 листопада 2018 року Українська асоціація платіжних систем увійшла до складу Робочої групи 3 Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС.

Українська сторона Платформи громадянського суспільства Україна (УС ПГС) створена в 2014 році та є консультативним органом.

УС ПГС створена у відповідності до ст. 469-470 Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. ПГС є органом, який  складається з представників громадянського суспільства України з однієї сторони і членів Європейського економічного і соціального комітету (ЄЕСК) – з іншої.

Платформа є одним із чотирьох органів Асоціації поряд із Радою асоціації, Комітетом асоціації та Парламентським комітетом асоціації. І якщо перші представляють уряд та парламент, то ПГС створена з метою забезпечення належної ролі громадськості у процесі виконання Угоди про асоціацію.

УС ПГС може надавати рекомендації Раді асоціації. Комітет асоціації та Парламентський комітет асоціації повинні здійснювати регулярні контакти з представниками Платформи громадянського суспільства з метою отримання їхньої думки щодо досягнення цілей Угоди.

Робоча група 3, до роботи якої залучено Асоціацію «УАПС»  займається питаннями економічної співпраці, зони вільної торгівлі, транскордонного співробітництва. До складу згаданої групи, серед інших входять такі відомі організації як Федерація роботодавців України, Конфедерація роботодавців України, Європейська Бізнес Асоціація, Український союз промисловців і підприємців та інші.

Президент UAPS дякує представникам Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС та висловлює впевненість в подальшій плідній співпраці.