У ВР зареєстровано законопроект щодо відтермінування набрання чинності закону про фінмоніторинг

У Верховній Раді України зареєстровано проект закону про внесення змін до прикінцевих та перехідних положень Закону «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» (№361 – ІХ. – Ред.) щодо відтермінування набрання ним чинності». Законопроект зареєстрований 21 квітня під номером 3372.

Серед авторів законопроекту народні депутати – члени політичних партій «Голос», «Слуга народу» «Європейська солідарність» та депутатської групи «Довіра».

Законопроект 3372 передбачає перенесення набрання чинності закону з 28 квітня на 1 липня 2020 року.

Нагадаємо, що 28 квітня цього року набирає чинності Закон України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення»  №361 – ІХ.

Раніше Українська асоціація платіжних систем «УАПС» зверталась до депутатів Верховної Ради з проханням про відстрочку норм статті 11 та 14 Закону про запобігання легалізації при наданні ними послуги з переказу коштів (у тому числі міжнародних) без відкриття рахунка, з віртуальними активами та/або електронними грошима, з 28 квітня 2020 року на 6 місяців, з дати приведення Національним банком України своїх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом про запобігання легалізації.