Представники UAPS візьмуть участь у Workshop: E-commerce 2018

Електронна комерція – найбільш швидкозростаюча галузь, яка миттєво реагує на найостанніші тенденції та виклики завдяки застосуванню ІКТ і цифровим ринкам, тому, у тому числі потребує постійного моніторингу та заходів регулювання з боку державних органів.

Workshop E-commerce 2018 має на меті обговорити шляхи удосконалення регулювання електронної торгівлі та пов’язані з іншими, не менш важливими питаннями захисту прав споживачів. Workshop: E-commerce, що відбудеться 19 березня о 10:00 год. за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 7/11, 6 поверх, БЦ «Україна COOP».

За підсумками обговорення будуть сформульовані рекомендації як пропозиції щодо державної політики з розвитку е-торгівлі, пропозиції щодо дорожньої карти та виправлення стану е-торгівлі (оформлена у вигляді Стратегії), яка має стати одним із стратегічних напрямків економічного розвитку країни та споживчого ринку в майбутньому.

Організаторами виступають: ГО ВАІБІТ, ГО ІТ-Альянс та 7EVENT.GROUP company.
За підтримки Проекту «Громадська Синергія» Міжнародного фонду «Відродження», Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС (УС ПГС).
Під егідою: РГ2 «Свобода, юстиція, права людини» та РГ3 «Економічна співпраця, зона вільної торгівлі, транскордонне співробітництво».

Представники Української асоціації платіжних систем UAPS  відвідають захід нта запрошують інших учасників Асоціації, для яких буде діяти спеціальна знижка.

Більше деталей – на сайті івенту.