Керівництво

  Президент - Кушніренко Павло Борисович
  Кушніренко Павло Борисович народився 11 квітня 1982 року в м. Куйбишеві. Має дві вищі освіти за напрямки «Фінанси» та «Господарське право» та навчання в аспірантурі НДІ Мінекономіки України за спеціальністю «економіка промисловості».
  З 2009 року працює в Верховній Раді України. Має значний досвід роботи в інститутах гродськсті. З листопада 2016 року входить до складу Громадської колегії Ради Національного банку України.
  Віце-Президент - Хейло Галина Михайлівна
  Хейло Галина Михайлівна має дипломи та сертифікати щодо участі у різноманітних освітніх програмах, курсах та семінарах стосовно менеджменту, особистого розвитку, комунікацій, технік переговорів; Interactive Advertising Bureau, управлінський облік в бізнесі, сертифікований спеціаліст; Global Association of Risk Professionals, сертифікований управлінець; Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку, професійний учасник фондового ринку по депозитарній діяльності; Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку, професійний учасник фондового ринку по торгівлі цінними паперами; Національний центр підготовки банківських працівників, лектор; Міжнародна бізнес-школа “Nickland”, лектор; Національний центр підготовки банківських працівників, лектор; Міжнародна бізнес-школа “Nickland”, лектор.
  Загальний 21-річний досвід роботи у банківському секторі, у тому числі 17 років на керівних посадах.